GÜLERYÜZFM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜLERYÜZFM FORUM

GURBETTEN SILAYA SILADAN GURBETE SIZIN SESINIZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GULERYUZ"DE -- DUYGULU BIR HIKAYE BUYRUN ! :) By Ugi

YazarMesaj
DJ_DiL@N.
Admin*
Admin*
DJ_DiL@N.

Kadın

GULERYUZ"DE -- DUYGULU BIR HIKAYE BUYRUN ! :) By Ugi Empty
MesajKonu: GULERYUZ"DE -- DUYGULU BIR HIKAYE BUYRUN ! :) By Ugi   GULERYUZ"DE -- DUYGULU BIR HIKAYE BUYRUN ! :) By Ugi I_icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 12:54 pm

Bu yazı gercek bir ask hikayesini anlatır ve hepsi asık bir delikanlının gunlugunden alınmıstır( biraz uzun olabilir ama okudugunuzda eminimki iciniz bi garip olucak sabırla okuyun)LÜTFEN OKUYUN İDDAA EDİYORUM BEĞENİCEKSİNİZ VE ÇOK DUYGULANICAKSINIZ

10. SINIF
İngilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu. Onun icin "Benim en iyi arkadasım"diyordum. Ama ben onun ipek gibi saçlarına bakıp, onun benim olmasını istiyordum. O bana, benim ona baktığım gözle bakmıyordu, bunu biliyordum. Dersten sonra benden geçen gün sınıfta olmadığı icin o günün notlarını istedi. ona notları verirken bana teşekkür etti ve yanağımdan öptü.Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum,onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyordum ama çok utanıyordum...

11.SINIF
Telefonum çaldı,arayan oydu ve ağlıyordu.Bana aşkın kalbini nasıl kırdığını anlattı.Beni evine çağırdı,yalnız kalmak istemediğini soyledi. Ben de tabiki gittim.Koltuğa, onun yanına oturdum,güzel gözlerine bakmaya başladım ve onun benim olmasını istedim.2 saat sonra drew Barrymore'un bir filmi başladı ve onu izledik.Filmi seyrettikten sonra uyumaya karar verdi.Bana her şey için teşekkür etti ve yanağımdan öptü. onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum,onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum.Nedenini bilmiyordum ama çok utanıyordum...

SON SINIF
Mezuniyet balosundan bir gün once yanıma geldi ve "Çıktığım çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi. Benim de çıktığım biri yoktu ve 7. sınıfta birbirimize söz vermiştik. Eğer çıktığımız biri yoksa partilere birlikte gidecektik ve partiye birlikte katıldık. O akşam çok güzeldi. partiden sonra onu evine,kapısının önüne kadar bıraktım. Kapının önunde ona baktım,o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktı. Onun benim olmasını istiyordum.Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu,bunu biliyordum. Bana "hayatının en güzel zamanını geçirdiğini" söyledi ve yanağımdan öptü.Onu sadece arkadaşım olarak istemediğimi bilmesini istiyordum.Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. nedenini bilkmiyordum ama çok utanıyordum...

GÜNLER,HAFTALAR,AYLAR GEÇTİ VE MEZUNİYET GÜNÜ GELDİ ÇATTI...
sürekli onu izledim.diplomasını almak için sahneye çıkarken,sankihavada süzülen bir melek gibiydi.Onun benim olmasını istiyordum...Ama o bana,benim ona baktığım gözle bakmıyordu,bunu biliyordum.Herkes evine gitmeden öce yanıma geldi.Sonra başını omzuma koydu ve"Sen benim en iyi arkadaşımsın, teşekkurler!"deyip,yanağımdan öptü.Onusadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum.onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum.Nedenini bilmiyordum ama çok utanıyordum...

ARADAN YILLAR GEÇTİ...
Bir kilsedeyim ve o kızın nikahını izliyorum. Evet artık evleniyordu.Onun"Evet kabul ediyorum"demesini yani yani hayatına girmesini izledim,başka bir adamla evli olarak.Onun benim olmasını istiyordum.Ama o bana, benim ona baktığım gözle bakmıyordu,bunu biliyordum.Yeni hayatına girmeden önce yanıma geldi ve "Geldiğin için teşekkürler!" deyip yanağımdan öptü.Onu sadece arkadaşım olarak istemediğimi bilmesini istiyordum.Nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

YILLAR YILLARI KOVALADI...
Şu an,benim bir zamanlar en iyi arkadaşım olan kızın tabutuna bakıyorum.Eşyaları toplanırken,lise yıllarında yazdığı günlüğü ortaya çıktı.Hemen günlğü aldım ve günlükte okuduğum satırlar şöyleydi: "ONUN GÖZLERİNE BAKARAK ONUN BENİM OLMASINI DİLEDİM...AMA O BANA BENİM ONA BAKTIĞIM GÖZLE BAKMIYORDU.BUNU BİLİYORDUM.ONU SADECE ARKADAŞ OLARAK İSTEMEDİĞİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM.ONU ÇOK SEVİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM.NEDENİNİ BİLMİYORDUM AMA ÇOK UTANIYORDUM...KEŞKE BANA,BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLESEYDİ...
http://www.guleryuzfm.de/radio.htm

GULERYUZ"DE -- DUYGULU BIR HIKAYE BUYRUN ! :) By Ugi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Buyrun Cicek Bahcesine .. Parti > 3 <
» Buyrun Cicek Bahcesine .. Parti > 2 <