GÜLERYÜZFM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜLERYÜZFM FORUM

GURBETTEN SILAYA SILADAN GURBETE SIZIN SESINIZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kolay su boregi

YazarMesaj
DJ_DiL@N.
Admin*
Admin*
DJ_DiL@N.

Kadın

kolay su boregi Empty
MesajKonu: kolay su boregi   kolay su boregi I_icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 12:50 am

bu boregi iki oldu yapiyorum ve cok begenerek yiyioruz...ben iki olcu kullandim ama tek olcuyle daha once buyuk oval borcama yapmistim ince haliyle kisirin yanina cok yakismisti bu sefer doyurucu olmasi icin iki olcu yaptim.ama size tek olcu tarifi yaziyorum....
kolay su boregi Borek2uv5
3 yumurtayi 1,5 tatli kasigi tuzla iyice karistirip uzerine un dokup yumusak bi hamur elde ediyoruz..
kolay su boregi Borek3jq5
hamuru uce bolduk..
kolay su boregi Borek4ed6
ucunude acabildigimiz kadar actik..
kolay su boregi Tepsideborekkp8
ilk actigimiz hamuru hic bozmadan tepsinin kenarlarindan dusecek gibi yaglayip yaydik..bir tabakta 3 yemek kasigi margarin ve yarim cay bardagi sivi yagi karistirdik ben eritmeden yapiyorum bu islemi elle surdugum icin ama siz margarini eritebilirsiniz.sonra yufkanin uzerinede sivi yag ve margarin karisimindan elle surdurduk..
kolay su boregi Borekyufkasidb8
diger actigimiz iki hamurlari dorde bolup bezin uzerine aldik..siz tek olcu yaparsaniz 8 parca cikmasi gerekyior ben iki olcu yaptigim icin fazla cikti goruntude...
kolay su boregi Borek5zj9
tencerede kaynayan suya biraz tuz ekleyip 4 e boldugumuz yufkalari tek olarak atip sonra diger tarafta bir tencerede soguk suya atip tepsideki yufkanin uzerine koyuyoruz..elimizle yagliyoruz yine ve yufkalar bitene kadar bu islemi yapiyoruz...
kolay su boregi Borek6dsc01293xm2
araya tek kat kesik maydonoz karisimi koyuyoruz veya peynirde olabilir
kolay su boregi Borekciiiiine6
bu boregin firina girmeden onceki son hali uzerine biraz sut ve tabakta artan yag karisimindan surdum
kolay su boregi Pismisborekwy6
buda pismis hali afiyet olsun
http://www.guleryuzfm.de/radio.htm

kolay su boregi
1 sayfadaki 1 sayfası