GÜLERYÜZFM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜLERYÜZFM FORUM

GURBETTEN SILAYA SILADAN GURBETE SIZIN SESINIZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kandil simidi...

YazarMesaj
DJ_DiL@N.
Admin*
Admin*
DJ_DiL@N.

Kadın

kandil simidi... Empty
MesajKonu: kandil simidi...   kandil simidi... I_icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 12:54 am

Dularda buluşmak dileğiyle hayırlı kandiller
kandil sebebi ile yaptigim simitleri sizlerle paylasmak istedim.ilk defa sekli semali duzgun (bana gore)simitlerim oldu.bu hamuru cok begendim daha once denediklerime sekil verememistim hamuru yogurup halka sekli verirken genelde husrana ugruyordum kirilip sekil almyiordu...ben lafi uzatmadan tarifime geciyorum
kandil simidi... Simitzf2
200 gr margarin,4 yemek kasigi yogurt,1 yumurta sarisi,3/1 su bardagi sivi yag ozdeslesene kadar elimizle karistiriyoruz
kandil simidi... Simit2xp9
1 paket kabartma tozu,1 tatli kasigi limon suyu,1 tatli kasigi seker,1 cay kasigi tuz,yarim yemek kasigi mahlep 4-4,5 bardak un la yoguruyoruz.
kandil simidi... Simit3ro7
boyle yumusacik bi hamur elde ediyoruz..yarim saat kadar dinlendiriyoruz
kandil simidi... Simit4ul4
hamura sekil verip yagli kagida diziyoruz .yumurta akini bir kaseye alip icine bikac damla zeytinyag ve bi fske tuz serpiyoruz.fircayla simitlerimize surup susam corekotu serpiyoruz(ben sikinti bastigi icin gelisi guzel serptimkandil simidi... Innocent)
kandil simidi... Simit6rp5
180 derecede onceden isitilmis firinda 20-25 dk pisiriyoruz.daha sonra firin teline yada borcama alarak sogutuyoruz.ben bi postayi cikartip ikinci postayi firina ayni tepsiyle atinca resmini borcamda cekmek nasip oldu
kandil simidi... Simit5kz7
afiyet olsunkandil simidi... Cheesy
http://www.guleryuzfm.de/radio.htm

kandil simidi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~*~ Kandil Simidi ~*~