GÜLERYÜZFM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜLERYÜZFM FORUM

GURBETTEN SILAYA SILADAN GURBETE SIZIN SESINIZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tirtil kurabiye ve katmer pogaca

YazarMesaj
DJ_DiL@N.
Admin*
Admin*
DJ_DiL@N.

Kadın

tirtil kurabiye ve katmer pogaca Empty
MesajKonu: tirtil kurabiye ve katmer pogaca   tirtil kurabiye ve katmer pogaca I_icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 12:43 am

tirtil kurabiye

dun arkadasimin yaptigi kurabiyeelri kizim gorunce bunlardan bende istiyorum dedi.mama yap dedigi her an hani kurabiyeler diyede miz mizlandi gece saat 20 de dogru girdigim mutfaktan 23 te ciktim tirtil kurabiye ve katmer pogaca Cheesy neden mi asagiya dogru indikce goreceksiniz zatentirtil kurabiye ve katmer pogaca Rolleyes

tirtil kurabiye ve katmer pogaca Tirtil1th6

125 gr margarin 1 yumurta ve yarim su bardagi seker ben esmer seker kullandim

tirtil kurabiye ve katmer pogaca Tirtil2pd1

birbirien yedirinceye kadar karistirdik

2,5 su bardagi un yarim paket kabartma tozu ve limon kabugu rendesiyle yogurma islemine devam ettik...hamur resimdeki kivama gelince sekillenmeye hazir olmus demektir

tirtil kurabiye ve katmer pogaca Tirtil4vq9

sekillendirici bir kalipla sikarak yagli kagada serdik..ben krema torbasinin ucuyla yaptim isim o yuzden cok uzadi cunki hamur sert geldi ve torba yetersiz kaldi o yuzden ucu elime alip parmagimla bastirarak tek tek yaptim..plastik enjektor tipindeki sekillendiriciler daha uygun bu islem icin

tirtil kurabiye ve katmer pogaca Tirtil5ps2

180C de 15-20 dk pisirdik..daha sonra bir ucunu erittigimiz bitter cikolataya batirip hindistan cevizine buladik
http://www.guleryuzfm.de/radio.htm

tirtil kurabiye ve katmer pogaca
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» katmer pogaca
» pirasali kiymali pogaca
» yumusacik rulo pogaca(el boombasi)
» Zencefilli Kurabiye