GÜLERYÜZFM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜLERYÜZFM FORUM

GURBETTEN SILAYA SILADAN GURBETE SIZIN SESINIZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

pirasali kiymali pogaca

YazarMesaj
DJ_DiL@N.
Admin*
Admin*
DJ_DiL@N.

Kadın

pirasali kiymali pogaca Empty
MesajKonu: pirasali kiymali pogaca   pirasali kiymali pogaca I_icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 12:46 am

bu pogacayi senelerdir yapiyorum ve artik elim okadar alistiki olcmeden kivamini yakalayabiliyorum...cok basit ve garanti bir tarif
pirasali kiymali pogaca Mayahn6
bir paket maya bir kesme seker 1 bardak sut ve yarim bardak ilik su ile mayayi ertip kapta birakiyoruz 5 dk sonra resimdeki hali alinca.....
pirasali kiymali pogaca Asamabirzi3
un bir yumurtanin beyazi 1 bardak sivi yag 1 tatli kasigi tuz ve 1 tatli kasigi seker daha atip.....
pirasali kiymali pogaca Asamaikizv3
hamur bu kivama gelince uzerine bir poset veya strech ve bezle ortup yarim saat bekletiyoruz..
pirasali kiymali pogaca Asamadortnx6
250 gr kiyma 2 kucuk sogan ve bir pirasa ile hazirladigim ic bolca karabiber kattim tuz ekledim.sogan ve pirasayi fazla kavurmadan kiymayi ekledim
pirasali kiymali pogaca Asamaucfx0
hamur kabarincada mandalin buyuklugunde parcalar koparip .....
pirasali kiymali pogaca Asamabesak0
tabagin icinde elimizle yaydirarak avuc ici buyuklugunde aciyoruz daha sonra icine bolca ic koyuyoruz bu peynirli pogacadada byole bol ic pogacanin hem tadini hem goruntusunu etkiler
pirasali kiymali pogaca Asamaik9
yumurta sarisina az biraz sut sivi yag ve tuz serpip cirpiyoruz ve pogacalara suruyoruz corek otu susam serpip 200 derecelik onceden isitilmis firina suruyoruz.25 dk pisiriyoruz.bunnar firina girmeden onceki hali..
pirasali kiymali pogaca Asamayedied7
afiyet olsun
http://www.guleryuzfm.de/radio.htm

pirasali kiymali pogaca
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Patatesli kiymali pide
» katmer pogaca
» yumusacik rulo pogaca(el boombasi)
» tirtil kurabiye ve katmer pogaca